Волонтерам Конотопа необхідні віск, парафін, жерстяні банки, гофрований картон, шматки білої тканини та нитки

Суспільство | 19:49, 24.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Працівники закладів культури вже традиційно допомагають ЗСУ. Так, зокрема працівникам Конотопської дитячої музичної школи №1 та працівникам Конотопського міського будинку «Сучасник» необхідні для виготовлення маскувальних сіток шматочки тканини, ганчір’я  білого кольору, дуже важливо, щоб тканина не спалахувала і не плавилася. Матеріали волонтери просять приносити за адресами: м.Конотоп, вул.Г.Тхора, 46  та м.Конотоп, вул. Ярмаркова, 17.

З приходом холодів нашим військовим  необхідні окопні свічки та теплі шкарпетки, тому працівники Конотопського міського палацу культури та Конотопського міського краєзнавчого музею ім.О.М.Лазаревського долучилися до створення окопних свічок,  їм необхідні деякі матеріали, а саме  цілі свічки, парафін, віск, чисті жерстяні банки від консервації (не менше, ніж банки з-під кукурудзи та горошку), гофрований картон. Необхідні матеріали просять приносити за адресою: м.Конотоп, вул.Б.Хмельницького, 24 та м.Конотоп, вул.Садова, 2.

Працівники Публічної бібліотеки Конотопської міської ради долучилися до плетіння теплих шкарпеток для воїнів ЗСУ, тому потребують необхідних матеріалів, а саме ниток. Мешканців громади, які мають вдома в’язані речі, якими не користуються і яких не шкода віддати, просимо розпустити їх на нитки і принести в  бібліотеку за адресою: м.Конотоп, пр.Миру, 19.

 

 

 

Культра Конотоп

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: