Водоканал роз’яснив ситуацію щодо водопостачання в Конотопі

ЖКГ | 21:58, 19.04.2022
 Поділитися

Поділитися в

Протягом останніх декількох днів в Конотопі працівники Водоканалу борються з аварійною ситуацією на каналізаційній мережі по проспекту Червоної Калини. Зараз уже стало однозначно зрозуміло, що ситуація надзвичайно серйозна і наявними засобами та силами самого комунального підприємства виконати ремонт  є не можливим, тому найближчими днями будуть залучатись додаткові ресурси, техніка та спеціалісти.

“Річ у тому, що самоплинний каналізаційний колектор (труба діаметром 0,4м), що  перетинає проспект Червоної Калини та по якому безперервно сходять стоки з міста, практично повністю зруйнований та потребує заміни. За попередніми прогнозами необхідно замінити 65-70м труби вздовж  проїжджої частини дороги”, – пояснюють у Водоканалі.

Ускладнюється ситуація тим, що глибина закладання колектору сягає більше 5м, тому навіть розкопати його на даний час дуже складно через брак потрібної техніки.  Наразі рух транспорту в місці проведення ремонтних робіт перекрито. Орієнтовно ремонтні роботи можуть тривати до кінця квітня.

“Оскільки потік стічної води з цілого міста зупинити не можливо через те, що стоки мають сходити, аби не затопити наші з Вами оселі та подвір’я, зменшити навантаження на каналізаційну систему аби проводити ремонтні роботи можна тільки шляхом відключення централізованого водопостачання. За таких обставин було прийнято рішення та узгоджено його з міською радою, про подачу води по графіку. Для мінімізації незручностей для  мешканців, відключення води буде здійснюватись в нічний час, а  саме: з 00:00год. до 05:00год”, – зазначають фахівці.

Таким чином, до кінця квітня постачання води буде здійснюватись щодня з 5:00 до 00.00години. Однак на підприємстві попереджають, що можуть відбуватись відключення води в окремих районах за потреби й в інший час без попередження, якщо відбуватимуться підтоплення каналізаційної системи, які потребуватимуть нагального реагування.

“Просимо віднестися до нових незручностей з розумінням та оптимізмом і пристосуватись до тимчасового графіку, а також радимо мати запас питної води на будь-який випадок, враховуючи особливості нинішніх непростих воєнних часів!” – закликали на підприємстві.

     

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: