Водії, які втратили “права” або техпаспорт через війну, отримають нові документи безкоштовно – МВС

Суспільство | 11:11, 7.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Якщо через війну втрачено водійське посвідчення або свідоцтво про реєстрацію транспорту, відтепер нові документи отримаєте безкоштовно. Про це 6 серпня повідомив у Телеграм глава МВС Ігор Клименко.

«Сьогодні Уряд підтримав ініціативу МВС: постраждалі від збройної агресії росії звільняються від сплати за виготовлення водійського посвідчення та реєстраційного документа на транспорт. Платити за пластикові бланки також не потрібно», – зазначив він.

Як це працюватиме на практиці:

– Людина, яка постраждала внаслідок обстрілу, отримує від слідчого документ про те, що вона має статус потерпілої особи

– З цим документом звертається до будь-якого сервісного центру МВС (стаціонарного чи мобільного, який працює на місці ліквідації)

– Адміністратор швидко опрацьовує звернення і без жодної оплати видає нові документи.

Наступний крок, за словами Ігоря Клименка, невідкладне безкоштовне  відновлення ID-документів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: