Водії, які втратили “права” або техпаспорт через війну, отримають нові документи безкоштовно – МВС
Поділитися в
Копіювати посилання

Якщо через війну втрачено водійське посвідчення або свідоцтво про реєстрацію транспорту, відтепер нові документи отримаєте безкоштовно. Про це 6 серпня повідомив у Телеграм глава МВС Ігор Клименко.
«Сьогодні Уряд підтримав ініціативу МВС: постраждалі від збройної агресії росії звільняються від сплати за виготовлення водійського посвідчення та реєстраційного документа на транспорт. Платити за пластикові бланки також не потрібно», – зазначив він.
Як це працюватиме на практиці:
– Людина, яка постраждала внаслідок обстрілу, отримує від слідчого документ про те, що вона має статус потерпілої особи
– З цим документом звертається до будь-якого сервісного центру МВС (стаціонарного чи мобільного, який працює на місці ліквідації)
– Адміністратор швидко опрацьовує звернення і без жодної оплати видає нові документи.
Наступний крок, за словами Ігоря Клименка, невідкладне безкоштовне відновлення ID-документів.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram