Вночі ворог атакував Конотоп

Війна | 08:56, 23.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією міського голови Артема Семеніхіна було три прильоти.

«Попередньо, дякуючи Богові, без жертв і постраждалих. Але інформація ще додатково уточнюється», -повідомив міський голова.

У місті не критичні пошкодження житлових будинків.  З 8:00 ранку розпочав працювати Штаб з ліквідації наслідків прильотів.

«Кацапи били по обʼєкту інфраструктури Конотопа, який і так знищений… Ідіоти… Найближчі 48 годин зберігається висока загроза додаткових ударів. Імовірна робота кацапських розвіддронів. Додаткова інформація згодом»,-додав мер.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: