Вночі ворог атакував Конотоп
Поділитися в
Копіювати посилання

За інформацією міського голови Артема Семеніхіна було три прильоти.
«Попередньо, дякуючи Богові, без жертв і постраждалих. Але інформація ще додатково уточнюється», -повідомив міський голова.
У місті не критичні пошкодження житлових будинків. З 8:00 ранку розпочав працювати Штаб з ліквідації наслідків прильотів.
«Кацапи били по обʼєкту інфраструктури Конотопа, який і так знищений… Ідіоти… Найближчі 48 годин зберігається висока загроза додаткових ударів. Імовірна робота кацапських розвіддронів. Додаткова інформація згодом»,-додав мер.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram