Внаслідок ворожої агресії Конотопській район залишився без електропостачання

Війна, Енергетика | 12:26, 31.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Армія рф не полишає спроб залишити нас без світла. Через атаки ворога на енергетику є відключення в частині Сумщини.

Як повідомляє АТ “Сумиобленерго” роботи з відновлення електропостачання тривають безперервно.

Єдиною причиною відключень є наслідки збройної агресії росії.

Із метою безпеки не розголошуємо деталей. Просимо з розумінням поставитися до ситуації!, – йдеться у повідомленні енергетиків.

За словами міського голови Конотопа Артема Семеніхіна росіяни вибили все електропостачання по місту і району.

Вода наразі також відсутня. Дав доручення підготувати до роботи пункти незламності а також вже запустити генератори на водоканалі.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: