Внаслідок ворожої агресії Конотопській район залишився без електропостачання
Поділитися в
Копіювати посилання

Армія рф не полишає спроб залишити нас без світла. Через атаки ворога на енергетику є відключення в частині Сумщини.
Як повідомляє АТ “Сумиобленерго” роботи з відновлення електропостачання тривають безперервно.
Єдиною причиною відключень є наслідки збройної агресії росії.
Із метою безпеки не розголошуємо деталей. Просимо з розумінням поставитися до ситуації!, – йдеться у повідомленні енергетиків.
За словами міського голови Конотопа Артема Семеніхіна росіяни вибили все електропостачання по місту і району.
Вода наразі також відсутня. Дав доручення підготувати до роботи пункти незламності а також вже запустити генератори на водоканалі.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram