Вимушені тимчасові обмеження: у Конотопі вночі відтепер не буде води

ЖКГ, Споживач | 12:57, 21.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

В Україні введено режим максимальної економії електроенергії через необхідність зменшення навантаження на енергетичну систему. В рамках цього вводяться вимушені тимчасові обмеження і у роботі деяких об’єктів інфраструктури міста.

“Оскільки насосне обладнання водопровідно-каналізаційного господарства є потужним   і енергозатратним, його роботу теж  буде тимчасово оптимізована згідно графіку (обладнання на головному водозаборі міста буде вимикатись кожного дня в години найменшого водорозбору). Таким чином, з 21.10.2022року орієнтовно до кінця жовтня, водопостачання по місту буде здійснюватися з 5:00год. ранку до 23:00год вечора”, – інформують у Конотопському Водоканалі.

Тобто з 23:00  до 5:00 години ранку вода у Конотопській громаді подаватись не буде.

Також у Водоканалі зауважують, що відключення мікрорайонів “Житломасив” та “КВРЗ”, що живляться від окремих водозабірних свердловин, не планується, якщо не буде виникати аварійних відключень електроенергії.

“Ситуація може змінюватись залежно від стабільності та відновлення системи електропостачання, тому наполегливо радимо всім мати запас води та бути готовими до аварійних відключень водопостачання і в інші години доби”, – додають на підприємстві.

Підписуйтесь на нас у Telegram