Вимкнення електрики: куди повідомляти про неполадки і як дізнатися про майбутні знеструмлення?

 Поділитися

Поділитися в

“ЕНЕРА СУМИ” систематично отримує повідомлення від споживачів про відсутність світла. Ми вирішити нагадати клієнтам, хто обслуговує мережі та здійснює припинення/відновлення електропостачання.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЗНИКЛО СВІТЛО?

Споживачі “ЕНЕРА СУМИ” часто запитують: “Чому на нашій вулиці немає світла?”, “Скільки ми будемо залишатися без електроенергії?”, “Вітер обірвав дроти. Кому телефонувати?” тощо.

Звертаємо увагу, що знеструмлення і відновлення електропостачання проводить розподільча компанія. Тож інформацію про планові чи аварійні вимкнення за вашою адресою варто шукати на сайті ОСР у розділі “Відключення“. Крім того, вас завжди проконсультують за телефоном кол-центру.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЬ?

Нагадаємо, з початку 2019 року енергопослуги споживачам надають дві компанії: оператор системи розподілу та електропостачальник. Так конкурентні види діяльності відокремили від монопольних, а споживачі отримали змогу обирати, в кого купувати електроенергію.

Електропостачальник відповідає за продаж електричної енергії, формування рахунків, укладення договорів зі споживачами, розрахунки і комунікацію з клієнтами.

З питань встановлення лічильників, нових приєднань до мереж, ремонту чи відновлення ліній електропередач потрібно звертатися до операторів системи розподілу. У Сумській області — АТ “Сумиобленерго” або АТ “Укрзалізниця”.

Закликаємо споживачів дбати про власне здоровя і безпеку оточуючих! Вирішуйте питання електропостачання дистанційно.

Телефонуйте у центри обслуговування клієнтів, кол-центр або інформаційно-консультаційний центр чи пишіть нам на офіційні сторінки у соцмережах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: