Вихованці Конотопської дитячої музичної школи імені Ігоря Самуся поповнили творчу скарбничку нагород громади

Знай наших! | 11:08, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Учениця Конотопської дитячої музичної школи імені Ігоря Самуся Лада Бєляєва стала володаркою ГРАН-ПРІ (викладач Вікторія Осташко, концертмейстер Марина Богдан).

А ансамбль гітаристів – лауреатом I премії (викладач Владислав Козачинський) Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв «Самородки України».

«Бажаємо нових звершень та перемог, не зупинятися на досягнутому! Дякуємо захисникам та захисницям України за можливість навчати, навчатись та творити!», – зазначили у Конотопській дитячій музичній школі імені Ігоря Самуся

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: