Вихованки Конотопської дитячої музичної школи №1 підкорили два міжнародні конкурси

Суспільство | 15:08, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Творчі здобутки учнів Комунального закладу «Конотопська дитяча музична школа №1» продовжуються.

На IV Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Ой, заграйте, музиченьки» (м. Київ) у номінації «Музикознавство» Анна Германюк та Софія Заєць здобули дипломи лауреатів І премії.

На IV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Spring Talents» (м. Київ), де у номінації «Музично-теоретичні дисципліни» Анна Ковшар стала лауреатом І ступеня.

Підготувала переможців викладач Оксана Іржавська.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: