Вихованка Конотопської музичної школи №2 – призер міжнародного конкурсу

Знай наших! | 15:16, 18.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Протягом 5-13 червня 2020 року у місті Харків на базі Харківської держаної академії культури за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України; Харківської державної академії культури та Благодійного фонду підтримки талановитих дітей та молоді «Жар-птиця» в дистанційному режимі відбувся II Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Super Art-2020».

Фестиваль-конкурс мистецтв відбувся в номінаціях: вокал, оригінальний жанр, інструментальне мистецтво і хореографія, та зібрав понад 500 учасників з таких країн – Україна, Китай, Білорусія, Румунія, Литва, Латвія, Молдавія, Угорщина, Туреччина, Арменія та Грузія.

Оцінювання виконавців розглядалось за такими критеріями: зміст програми і виконавська майстерність (чистота, техніка та динаміка виконання); сценічна культура, виразність, емоційність та відповідність репертуару віковим категоріям виконавців.

Наше місто представляла юна вихованка дитячої музичної школи №2 Паренаго Єлизавета (викладач Світлана Мішакова), яка в номінації «інструментальний жанр» (фортепіано) була нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня та пам`ятною медаллю.

Також Єлизавета Паренаго стала учасницею ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Талант-фест – 2020», що відбувся дистанційно в місті Хмельницький у період з 16 травня по 4 червня 2020 року. За результатами конкурсних виступів Єлизавету відзначено диплом лауреата ІІ ступеня та нагороджено пам`ятною статуеткою і медаллю.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: