Відзавтра у Конотопі розпочинається видача гуманітарної допомоги дітям від 6 до 18 років

Допомога | 14:33, 18.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 19 грудня в МПК (КВРЗ) розпочинається видача гуманітарної допомоги дітям віком  6 – 18 років, інформує Конотопська міська рада.

Також з 16 грудня в МПК (КВРЗ) продовжується видача гуманітарної допомоги особам віком 50 років  та старше (для тих, хто не отримував).

При собі необхідно мати паспорт громадянина України (витяг з ID-картки про прописку) з підтвердженням реєстрації місця проживання на території Конотопської міської територіальної громади, свідоцтво про народження (діти).

Окремо, у міськраді зазначають, що триває і видача гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Зокрема, в МЦКІД “Кінотеатр “Мир” можна отримати непродовольчі набори сім’ям ВПО з дітьми: підгузки дитячі 1,2,3,4 та дитяча суміш Сімілак PRO S1(0-6місяців), S3 (1-3 роки) та Сімілак GOLD ( 3+роки). При собі мати паспорт, довідку ВПО та свідоцтва про народження дітей.‼️

Продовжується видача ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (непродовольчі набори!) ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ з 2014 року в МЦКІД “Кінотеатр “Мир” з 9:00 до 14:00.

А ще продовжується видача гуманітарної допомоги ВПО з 24.02.2022 відповідно до наказу 75 Мінреінтеграції. При собі мати документи: паспорт, довідка ВПО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: