Відзавтра у «Дії» стануть доступними нові соціальні сервіси
Поділитися в
Копіювати посилання

Із понеділка, 4 вересня, у «Дії» стануть доступними ще чотири соціальні сервіси, серед яких допомога при усиновленні дитини та допомога особам з інвалідністю.
Про це повідомив заступник міністерки соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко в етері «Українського Радіо».
Ідеться про наступні сервіси:
- допомога при всиновленні дитини;
- допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною;
- допомога людям з інвалідністю дитинства та дітям з інвалідністю;
- допомога на дитину одинокій матері або батьку.
«Зараз в Україні, на жаль, багато дітей залишається без батьків. І такий комплекс послуг з усиновлення є актуальний, і його актуальність зростає», – зазначив він.
Й уточнив, що на порталі «Дія» люди можуть податися й отримати первинну консультацію з усиновлення, а потім там же зареєструватися кандидатом на усиновлювача.
«Це спрощується один із найбільш бюрократичних непрозорих процесів. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб він проходив швидко й ефективно», – розповів Кошеленко.
Він додав, що люди, які задумалися про всиновлення, необов’язково повинні будуть іти особисто в Службу в справах дітей, а можуть розпочати цей шлях на порталі «Дія».
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram