Відзавтра гуманітарну допомогу у Конотопі зможуть отримати родини з дітьми віком від 13 до 15 років

Допомога | 22:02, 26.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

З 27 грудня у МПК (КВРЗ) розпочинається видача гуманітарної допомоги сім’ям з дітьми віком від 13 до 15 років включно. Про це інформують на фейсбук-сторінці Конотопської міської ради.

Також раніше у Конотопі було розпочато видачу гуманітарної допомоги  сім’ям з дітьми віком від 6 до 12 років (включно).

Для отримання допомоги при собі необхідно мати паспорт громадянина України з реєстрацією на території Конотопської МТГ та свідоцтва про народження дітей.

Ще у МПК (КВРЗ) продовжується видача гуманітарної допомоги особам віком 50 років  та старше (для тих, хто не отримував). Для отримання допомоги при  собі необхідно мати паспорт громадянина України (витяг з ID-картки про прописку) з підтвердженням реєстрації місця проживання на території Конотопської міської територіальної громади.

Окрема увага приділяється і підтримці внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема з 12 грудня в МЦКІД “Кінотеатр “Мир” триває видача ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ (непродовольчі набори!) сім’ям ВПО з дітьми: підгузки дитячі 1,2,3,4 та дитяча суміш Сімілак PRO S1(0-6місяців), S3 (1-3 роки) та Сімілак GOLD ( 3+роки). При собі мати паспорт, довідку ВПО та свідоцтва про народження дітей.‼️

Продовжується видача гуманітарної допомоги ВПО з 24.02.2022 відповідно до наказу 75 Мінреінтеграції ‼️При собі мати документи: паспорт, довідка ВПО.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: