Відсьогодні малозабезпечені родини Конотопської громади можуть отримати гуманітарну допомогу

Допомога | 10:23, 21.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Про видачу продуктових наборів тривалого зберігання для ще однієї категорії громадян інформує Конотопська міська рада. Нагадаємо мова йде про гуманітарну допомогу, що  закуплена  за кошти державного бюджету.

Отже, з 21 жовтня  допомогу можуть отримати малозабезпечені родини, а також продовжується видача для таких категорій громадян: особам з інвалідністю I групи, II та ІІІ груп, дітям з інвалідністю, дітям віком від 0 до 6 років (5 років включно) з розрахунку 1 набір на 1 дитину та особи віком 65-років.

Також у міськраді звертать увагу на, якщо особа отримала державну допомогу за однією категорією, то вона не може отримати її вдруге за іншою. Наприклад, якщо набір отримано на дитину віком від від 0 до 6 років, то вже вдруге, як дитина з інвалідністю, – отримати не може.

Документи, які потрібно мати для отримання допомоги:

– Особам з інвалідністю I, II та ІІІ груп: паспорт, відомості про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код, посвідчення або довідку МСЕК про інвалідність .

– Дітям з інвалідністю: одному з батьків – паспорт, відомості про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує інвалідність дитини.

– Для отримання гуманітарної допомоги для осіб 65-років при собі необхідно мати паспорт громадянина України (витяг з ID-картки про прописку) з підтвердженням реєстрації місця проживання на території Конотопської міської територіальної громади.

 

 

Джерело: Конотопська міська рада

 

Підписуйтесь на нас у Telegram