Відбулась презентація книги «Ревізії Конотопської сотні 30-40 рр. ХVIIІ ст.»

Історія | 11:35, 5.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

4 квітня у великій виставковій залі Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М.Лазаревського відбулась презентація книги «Ревізії Конотопської сотні 30-40 рр. ХVIIІ ст.»

На захід завітало чимало поважних гостей.  З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Артем Семеніхін, який зазначив унікальність презентованого видання, як цінного спадку Гетьманщини, котрий потрібно досліджувати, вивчати та берегти.

Присутні прослухали відеовиступ упорядника видання чернігівського історика, кандидата історичних наук, Олександра Тригуба, який поділився історією створення презентованого видання, розповів про етапи вивчення та підготовки до друку безцінних стародавніх документів.

“Ми – нащадки славного та героїчного українського козацтва, тож маємо знати і пишатися своїм корінням та власною історією і усвідомлювати, що сьогоднішня готовність українців обстоювати державу формувалася і тут, у нашому козацькому Конотопі”, – зазначають у Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М. Лазаревського.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: