Відбулась онлайн зустріч делагації Конотопа та Литви

Суспільство | 10:00, 8.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

7 квітня , в рамках творчої співпраці з культурними закладами інших громад, відбулася відеоконференція з очільником та працівниками Культурного центру муніципалітету міста Плунге (Литва), інформує Конотопська міська рада.

Зі сторони Конотопської громади участь у заході взяли представники влади міста, закладів культури, майстри ужиткового мистецтва та місцеві літератори. Вони ознайомили своїх литовських колег з історією міста Конотоп, розповіли про Центр культури і дозвілля “Кінотеатр “Мир”, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, які функціонують при ЦКІД, волонтерську діяльність, спрямовану на допомогу Збройним Силам України.

Заступниця міського голови Олена КОРОЛЬ подякувала литовцям за можливість спілкування й обміну досвідом та запросила представників галузі культури міста Плунге взяти участь у фестивалі «Конотопські відьми. Контрнаступ!».

Як зазначила начальниця відділу культури і туризму Олена ШИНКАРЕНКО, нові технології скорочують відстань між культурою громад двох держав – Литви та України, а їх представники – працівники культурної сфери – готові ділитися своїми творчими планами та цікавими ідеями щодо подальшої співпраці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: