Від призову хочуть звільнити ще дві категорії українців

Армія | 19:56, 8.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Нардепи планують дати відстрочку від мобілізації певним категоріям педагогічних працівників

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який пропонує звільнити від призову ще дві категорії чоловіків, які працюють із дітьми. Відповідний законопроєкт №7226 зареєстрували у Верховій Раді 2 вересня. Вихователів дитячих садків і тренерів можуть звільнити від мобілізації.

Автори законопроєкту задля того, щоб забезпечити стабільну роботу дошкільних навчальних закладів та закладів фізичної культури та спорту,  закликають не призивати вихователів дитячих садків і тренерів (тренерів-викладачі) закладів фізичної культури та спорту державної, або комунальної форми власності. Як йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту, “Навіть у мирний час у багатьох таких закладів є проблеми із заповненням педагогічно-викладацьких вакансій, а коли велика частина наших співгромадян змушена була виїхати за кордон як біженці, ці кадрові проблеми загострилися. Тому здається логічним і доцільним додати названі педагогічно-викладацькі категорії до тих, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації“.

Звільнення від призову надаватиметься за умови роботи в вищезазначених закладах не менш  ніж на 0,75 ставки та це місце роботи має бути для них основним.

Також автори пропонують, щоб вже мобілізовані військовослужбовці мали можливість за власним бажанням звільнитися з військової служби. Зокрема і для того, щоби повернутися до своєї колишньої роботи.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: