Від початку війни окупанти вбили на Сумщині 29 дітей: заклади та установи Конотопа доєдналися до акції пам’яті “Голоси дітей”

Суспільство | 14:16, 4.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За інформацією Сумської обласної прокуратури з початку повномасштабного вторгнення окупанти вбили на Сумщині 29 дітей. Найменшому не було й 2 років…

В День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в міській бібліотеці ім. С.І. Пономарьова Конотопської міської ради була проведена акція пам’яті «Білі птахи пам’яті».  Діти  розвішували білих птахів  та дзіночки «Голоси дітей» у міському сквері як знак світлої пам’яті про маленьких українців, чиї життя забрала війна.

У Міській бібліотеці Конотопської міської ради відбулася тиха акція «Зірваний цвіт».  Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запалили вогники в пам’ять дітей, що стали жертвами  війни.

Символічні паперові дзвоники розвісили і  вихованці Станції юних натуралістів разом зі своїм керівником Откидач Оленою.

«Сьогодні ми згадуємо кожну дитину, чиє життя забрала війна, та висловлюємо щиру підтримку всім родинам, які пережили непоправну втрату. Нехай пам’ять про невинних жертв живе у наших серцях, а дитячий сміх якнайшвидше повернеться у мирну та вільну Україну», – наголосили у Конотопській станції юних натуралістів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: