Від початку широкомасштабного вторгнення до Конотопа з російського полону повернулося 6 захисників України

Суспільство | 15:47, 17.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Це воїни, які потрапили в російський полон в лютому – травні 2022 року. Найстаршому захиснику України тоді було 59 років, наймолодшому – 27, розповіли у Конотопській міській раді.

Кожен з них виконував бойові завдання на різних напрямках та в різних бойових частинах, але всі вони пройшли пекло російського ув’язнення…10 місяців, 1 рік, 2 роки…

Після повернення з російського полону всі визволені українські військові проходять комплексну реабілітацію в центрах, де фахівці працюють над їхнім фізичним одужанням, психологічною адаптацією та юридичним супроводом. Реабілітаційні центри є в усіх регіонах країни, а за необхідності важкохворих направляють на лікування за кордон.

Також, відповідно до Програми підтримки та соціального захисту захисників і захисниць України та членів їх сімей, що діє в Конотопській громаді, кожному звільненому з полону  Управлінням соціального захисту населення Конотопської міської ради виплачено з міського бюджету по 50 тис. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: