Від початку року в Конотопі підтверджено 152 випадки домашнього насилля

Поліція | 14:00, 14.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вже як рік у Конотопі активно працює мобільна група реагування на факти домашнього насильства. Як результат – більшість домашніх «тиранів» стають на шлях виправлення, визнавши свою провину.

Основним завданням співробітників даної групи є своєчасне реагування на факти домашнього насильства, профілактична робота, надання допомоги постраждалим особам та винесення термінових заборонних приписів.

Адже домашнє насильство – це злочин, що підпадає під особливу категорію і потребує особливих підходів. Бо часто поліцейські стикаються з такими ситуаціями, що жертва вибачає свого кривдника, сподіваючись на примирення. Але за кожним таким примиренням настають нові факти, про які не потрібно мовчати.

Так, з початку року у Конотопському районному відділі поліції зареєстровано 181 повідомлення про вчинення домашнього насильства, 152 з них підтвердилося. Працівниками поліції складено 123 адміністративні протоколи за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Домашнє насильство» та винесено 28 термінових заборонних приписів.

Кожна така родина знаходиться під пильним оком поліцейських та працівників соціальних служб. На постійній основі проводяться спільні рейди щодо перевірок таких родин.

Якщо ви стали свідком або жертвою домашнього насильства, обов’язково звертайтесь до поліції  за номером  «102» або за телефоном Національної «гарячої лінії» з протидії домашньому насильству за номером 0 800 500 335 або коротким номером 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів).

Також нагадуємо, що в Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: