Великоднє диво: працівники “ЕНЕРА СУМИ” долучилися до акції благодійної здачі крові + ФОТО

Суспільство | 16:58, 18.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Світлого Христового Воскресіння Сумський обласний центр служби крові організував благодійну акцію “Великоднє диво”. У такий спосіб прагнуть забезпечити потреби міських лікарень у компонентах крові та сформувати резерв на травневі свята. На заклик підтримати доброчинну справу відгукнулися і працівники “ЕНЕРА СУМИ”.

2Хвороби не мають вихідних і не йдуть на карантин. Розуміючи щоденну потребу медзакладів у компонентах крові, працівники “ЕНЕРА СУМИ” вирішили приєднатися до благодійної ініціативи, яку напередодні Великодня започаткував Сумський обласний центр служби крові.

3 

Щодня медики борються за чиєсь життя, проводять сотні складних операцій, постійно потребують допомоги важкохворі діти, поранені військовослужбовці та постраждалі в ДТП – це далеко не весь перелік тих, кому необхідне переливання крові. Тож потреба в донорах існує завжди. Колектив ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” вирішив взяти участь в акції “Великоднє диво”, аби на власному прикладі показати, що врятувати комусь життя може кожен із нас. Бути енергетиком – означає нести людям світло. Це гасло ми реалізовуємо не лише у повсякденній роботі зі споживачами, а й долучаючись до благодійних справ, – говорить прессекретар відділу по роботі конкурентному ринку ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Наталія ГОНЧАРОВА.

 

4 

5Працівники “ЕНЕРА СУМИ”, які наважилися поділитися власною кров’ю, певні –  виконують приємну для себе і життєвонеобхідну для хворих місію.

13 

5 

Завжди хотіла здати кров, але ніяк не наважувалася. Коли колеги запропонували приєднатися до благодійної акції центру служби крові, відразу ж погодилася. Переконана, що саме в цей складний час потрібно підтримувати один одного і об’єднувати зусилля задля порятунку інших, – розповідає начальник відділу по роботі на конкурентному ринку Оксана ОГІЙ.

 

6 

Я в центрі крові вперше, тому спочатку трішки нервувалася, як проходитиме ця процедура. Але після спілкування з працівниками закладу, хвилювання зникло. Тепер можу з  впевненістю можу сказати, що тут створено всі умови для безпечної здачі компонентів крові, а кваліфікований персонал і доброзичлива атмосфера дають можливість донору почувати себе максимально комфортно. Донорство – це добра справа, а світлі вчинки і благодійність у будь-яких проявах нині, як ніколи, на часі,  – говорить головний адміністратор Сумського центру обслуговування клієнтів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Тетяна КУЗЬМЕНКО. 

Через запровадження карантинних обмежень багато сумчан не мають можливості прийти на донацію. Тож медики вдячні усім, хто не залишився осторонь, кому небайдужа доля дорослих і дітей, які потребують переливань крові.

87 

9

Щиро вдячні працівникам компанії ЕНЕРА СУМИ”, що у цей нелегкий час знайшли можливість прийти до нашого центру здати кров, врятувати чиєсь життя. Ви – герої-рятівники! Дякуємо керівництву Товариства за активну громадянську позицію і підтримку донорського руху на Сумщині!, – зауважує заступник директора з якості ТОВ “СОЦСК” Наталія МАРЧЕНКО.

Поповнити лави донорів пропонують усім небайдужим, кому дозволяє стан здоров’я. Медики наголошують, перебування у центрі крові, у тому числі й під час карантину, є абсолютно безпечним.

 

10

У нас втілені усі заходи протиепідемічної безпеки: працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, на всіх етапах донорам надаються антисептики для обробки рук, персонал закладу слідкує за тим, щоб одночасно у холі перебувало не більше допустимої кількості відвідувачів, на підлозі нанесена кольорова розмітка, яка допомагає донорам перебувати на безпечній відстані, при вході до центру здійснюється обов’язкова термометрія кожному відвідувачу та збір епіданамнезу, розмежовано потоки донорів, збільшено кратність поточного прибирання протягом робочого дня із застосуванням деззасобів, щогодини проводимо додаткову дезінфекційну обробку контактних поверхонь в усіх приміщеннях СОЦСК (ручки дверей, поверхні робочих столів, донорських крісел, кушеток, диванів, стільців). Запрошуємо усіх бажаючих на донацію. Незважаючи на карантин, нам необхідно підтримувати шестиденний запас компонентів донорської крові для лікувальних закладів області. Тож кожен донор для нас є дуже важливим, – зазначає Наталія МАРЧЕНКО.

Акція “Великоднє диво” завершується 30 квітня, але потреба в донорах не зникає. Не будьте байдужими, Ви можете врятувати комусь життя!

11 

12

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: