Василь Хома: “Усі “ковідні” лікарні мають на 100% забезпечуватись безперебійним електропостачанням”

ВАЖЛИВО!, Медицина | 18:05, 1.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосив голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома під час інспектування Сумського обласного Медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Красовицького.

Директор закладу Юрій Будніков та начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко розповіли про те, що заклад забезпечений всім необхідним для лікування хворих на COVID-19. Ліки є у повному обсязі, резерв засобів індивідуального захисту розрахований на два місяці. Заклад повністю забезпечений киснем, підведені кисневі мережі, в наявності кисневі концентратори.

Також говорили про енергетичні потужності Медичного клінічного центру інфекційних хвороб та дерматології ім. З.Красовицького та інших «ковідних» лікарень області.

Необхідно зробити все можливе і неможливе, щоб на Сумщині не виникла ситуація, яка сталася в одній з лікарень Львівщини, коли через припинення електропостачання загинули пацієнти, підключені до апаратів ШВЛ, – наголосив Василь Хома. – Тому найближчим часом ми проведемо нараду з АТ «Сумиобленерго» щодо збільшення потужності електропостачання лікарням, що надають допомогу пацієнтам з коронавірусною інфекцією, та убезпечення їх від відключення електропостачання. Це питання має бути на жорсткому контролі обласної влади.

Також голова облдержадміністрації доручив керівництву закладу проконтролювати, щоб кисневі мережі були пристосованими до зниження температури повітря і пацієнти мали можливість отримувати кисень за будь-яких погодних

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: