Вашу вулицю в Конотопі перейменують: що робити далі?

Актуально | 16:41, 5.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Конотопській міській територіальній громаді, у рамках дерусифікації та деколонізації, планують перейменувати вулиці та провулки. У багатьох жителів міста цей факт викликає занепокоєння: у скільки їм обійдеться зміна назви вулиці та що їм робити в цій ситуації?

Що робити із зазначеним до цього місцем проживання?

Нова назва не є зміною місця проживання. Перереєстрація  (зазначення нової назви вулиці) може відбуватися під час заміни паспорта, зміни прізвища тощо, тобто коли у особи виникає потреба.

Сучасний паспорт вже не передбачає штампу. У разі потреби в документі, що підтверджує зміну назви вулиці, можна звернутися до адміністратора ЦНАП із Заявою для отримання Витягу з реєстру про поточне  місце проживання. Формування витягу займає 5 хвилин, послуга надається безкоштовно.

Чи потрібно змінювати документ на власність майна?

Не потрібно спеціально змінювати правовстановлюючі документи на майно.

Документи на право власності на квартири, будинки, земельні ділянки, будь-яке інше майно, в яких вказані старі назви, залишаються дійсними.

Чи потрібно міняти документи на автомобіль?

Перейменування вулиці не є зміною фактичного місця проживання, а тому й не є підставою для обов’язкової перереєстрації транспортного засобу і внесення змін до техпаспорта автомобіля. Його власник зможе зробити це, коли буде продавати або дарувати авто.

Чи можна оформити субсидію та проголосувати на виборах?

Громадяни зможуть проголосувати на виборах і отримати субсидію. Про зміни назв вулиць будуть повідомлені всі державні органи, а тому вони мають приймати документи як із новими назвами у адресах, так із старими.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: