“Ваш підрозділ – один із кращих в Україні”, – Роман Грищенко відвідав міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України + ФОТО

ДСНС | 14:35, 28.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час робочого візиту до Ромен голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко відвідав Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України.

Очільник області ознайомився з діяльністю одного з кращих підрозділів ДСНС України. Зокрема, рятувальники показали голові Сумської ОДА унікальний водолазний комплекс, збудований за стандартами NATO, службову будівлю оперативно-рятувальних служб та музей, у якому експонується історія Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

Роман Грищенко подякував рятувальникам за самовіддане та професійне виконання службових обов‘язків та зазначив, що завдяки їхній роботі не лише жителі Сумщини, а й мешканці інших регіонів України відчувають свою захищеність.

Вам під силу усе! Але найкращі показники у вашій роботі – це врятовані життя. Я дякую усім та кожному за таку нелегку, але необхідну усім нам службу, – наголосив Роман Грищенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: