В Україні запустили платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору

Аграрний сектор | 15:30, 5.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

В Україні запрацювала електронна платформа для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору від війни з РФ.

Про це йдеться на Facebook-сторінці парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики, – пише Лівий берег.

“Окупанти цілеспрямовано мінують поля, викрадають та підривають сільськогосподарську техніку, знищують об’єкти аграрної інфраструктури. Саме тому оцінка завданих збитків – це важливий етап у подальшій відбудові аграрного потенціалу нашої держави”, – наголосили в комітеті.

З цією метою асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” за підтримки Мінагрополітики створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки.

У комітеті кажуть – завдяки сайту фіксуватимуть і документуватимуть збитки і шкоду для опрацювання органами державної влади та подальшого відшкодування й компенсацій.

“Види майна, які можна фіксувати, як зруйновані, викрадені чи пошкоджені: земельні ділянки, інфраструктурні об’єкти, сільськогосподарська техніка, вантажні та легкові автомобілі, запаси ресурсів, обладнання та устаткування, продукція тваринництва, продукція рослинництва”, – зазначили в аграрному комітеті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: