В Україні забороняють діяльність проросійських політичних партій

Політика | 16:43, 20.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Рада національної безпеки і оборони України вирішила зупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану. Про це у своєму зверненні сказав президент України Володимир Зеленський, – пише Лівий берег.

Будь-яка активність політиків, спрямована на розкол чи на колаборацію, не матиме успіху. Але отримає жорстку відповідь, – сказав Зеленський. – І тому Рада національної безпеки і оборони України вирішила… Враховуючи повномасштабну війну, розвʼязану Російською Федерацією, та зв’язки деяких політичних структур з цією державою, зупиняється будь-яка діяльність низки політичних партій на час воєнного стану.

Президент перерахував ці партії: «Опозиційна платформа – За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України», «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо».

За його словами, Міністерству юстиції доручено невідкладно вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: