В Україні восени почнеться сезон здачі об’єктів інфраструктури – Кирило Тимошенко

Суспільство | 18:09, 28.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

В Україні восени цього року розпочнеться сезон здачі об’єктів інфраструктури у всіх регіонах. Загалом у роботі зараз перебувають близько 1000 таких об’єктів, які реалізовуються у рамках програми Президента Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво» та інших програм.

Про це в ході форуму «Україна 30. Децентралізація» заявив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило ТИМОШЕНКО.

За його словами, така велика кількість інфраструктурних проєктів стала можливою в тому числі завдяки децентралізації. Більшість об’єктів фінансуються спільно з державного бюджету та коштом місцевих громад, які завдяки децентралізації отримали більші фінансові можливості.

І ми не кажемо тільки про дороги. Тому що близько 100 садочків, 100 шкіл, 100 спортивних об’єктів реалізовуються у громадах. Громади хочуть реалізовувати такі проєкти. Дійсно, держава допомагає своїм бюджетом, але це проєкти співфінансування, які фінансують і міста, і селища, і об’єднані територіальні громади, – сказав заступник голови ОП.

За його словами, за рахунок збільшення коштів, які в результаті децентралізації стали отримувати місцеві бюджети, між територіальними громадами вже намітилася конкуренція за отримання додаткового фінансування з держбюджету на реалізацію проєктів соціальної інфраструктури.

Тимошенко нагадав також про інші програми, ініційовані Президентом Володимиром Зеленським – «Велика реставрація», «Здорова Україна», «Активні парки», реконструкція приймальних відділень опорних лікарень тощо. У їхній реалізації активну участь беруть також і місцеві громади.

Держава, в свою чергу, допомагаючи територіальним громадам, з’єднує між собою ОТГ, великі і маленькі міста дорогами, які будують Укравтодор і обласні державні адміністрації.

Я думаю, що усі разом ми зможемо за наступні декілька років побудувати дійсно гарну країну, яка вже зараз видозмінюється і всі це бачать, – зазначив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко заявляв, що до кінця 2023 року в Україні буде відновлена вся мережа доріг державного значення.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: