В Сумській області відкрився міжнародний бізнес-форум + Фото

Інвестиції, Влада | 20:15, 21.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

На бізнес-форум завітали представники посольств та бізнесу Білорусі, Казахстану, які розглядали шляхи поглиблення співпраці з Сумщиною.

«Форум «Sumy Invest Bridge» присвячений налагодженню ділових відносин і розширенню зовнішньоекономічної співпраці, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим Акпєров. – Упевнений, що цей захід дозволить «відкрити» для вас Сумську область, як привабливий та перспективний для співробітництва регіон».

Під час міжнародного бізнес-форуму «SUMY INVEST BRIDGE – 2019», що проходить наразі в обласному центрі, координатор В2G Офісу з просування експорту України Микола Князевич запросив представників малого і середнього бізнесу та учасників кластерів в області до співпраці.

«Серед наших послуг – освіта для експортерів, пошук партнерів, експортний консалтинг, індивідуальний консалтинг, пошук партнерів для ведення бізнесу, проведення аналізу ваших компаній тощо, – зазначив Микола Князевич. – Усі ці послуги безкоштовні. Перевагу надаємо групі підприємств малого та середнього бізнесу, які створюють кластери».

Детальнішу інформацію про офіс можна знайти за посиланням: https://epo.org.ua/

А радник посольства киргизької республіки запросив бізнес сумщини до співпраці. Восени цього року у Киргизькій Республіці проходитиме українсько-киргизький бізнес-форум, де підприємці Сумської області зможуть представити свої товари і послуги.

«Ми готові співпрацювати у напрямках аграрного бізнесу, машинобудування, ІТ-сфери, туризму, легкої та харчової промисловості тощо, – зазначив під час форуму «SUMY INVEST BRIDGE-2019» радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек Апишов. – Тому я прошу підприємців Сумщини звертатися до нас, і ми спробуємо знайти для вас ринки збуту в нашій країні, партнерів і навіть розглянути можливості щодо створення українсько-киргизьких підприємств».

Крім того, економічний потенціал Республіки Казахстан представив учасникам форуму заступник голови правління спеціальної економічної зони республіки Аскар Мухамеджанов.

Президент торгово-промислової палати Костянтин Макаренко підбив підсумки форуму та наголосив: «SUMY INVEST BRIDGE» – це крок до поглиблення бізнес-контактів Сумщини».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: