В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО КОМАНДИРА 58 ОКРЕМОЇ МОТОПІХОТНОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ ГЕТЬМАНА І.ВИГОВСЬКОГО

Армія, Відділ кадрів | 09:11, 11.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Це Дмитро Валерійович КАЩЕНКО – підполковник Збройних Сил України, в минулому командир танкового батальйону 93 ОМБр, потім заступник командира 17 окремої танкової бригади.

Під час зустрічі очільники району, представники міської влади, правоохоронних органів, військового комісаріату обговорили питання взаємодії в забезпеченні проведення спільних заходів,визначилися з пріоритетними напрямками співпраці на поточний та плановий роки.

Голова Конотопської райдержадміністрації Микола ГОРБЕНКО ознайомив Дмитра КАЩЕНКА з економічно-соціальною характеристикою Конотопського району. Зазначив, що на території Мельнянської сільської ради, на полігоні біля села Мельня, успішно пройшли командно-штабні навчання з територіальної оборони. Також наголошено, що військові 58-ї бригади є активними учасниками заходів з національно-патріотичного виховання молоді, що проходять в населених пунктах району.

Тож всі присутні висловили надію й на подальшу ефективну комунікацію та взаємодію органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадянського суспільства та Збройних сил України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: