В рамках міжнародного проекту проведуть поточні ремонти у понад 50 школах з чотирьох областей, серед яких і Сумщина

Суспільство | 21:26, 15.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Програма розвитку ООН (ПРООН) та Офіс Управління Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів (UNOPS) домовились про спільну діяльність в реалізації двох проектів відновлення шкіл – ECHO4SCHOOLS-UA та «Відновлення шкіл в Україні». Про це інформує Урядовий портал.

Повідомляється, що в рамках цих проектів, які реалізуються за сприяння Першої Леді Олени Зеленської, планується відремонтувати та модернізувати понад 100 шкіл в 14 областях України.

Зокрема, в рамках проекту «Відновлення шкіл в Україні», який реалізується UNOPS, передбачає проведення поточних ремонтів шкіл в 4 областях: Київській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Вже відібрано та узгоджено 54 навчальні заклади, які потребують відновлення. Щодо 8 об’єктів уже триває підготовка документації для проведення тендерних процедур. Завдяки реалізації проекту понад 20 000 дітей зможуть почати новий навчальний рік у гідних умовах. Бюджет складає 20 мільйонів євро.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: