В ОВА повідомили як область готується до нового навчального року

Освіта | 11:00, 5.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

За словами очільника Сумської ОВА Дмитра Живицького, школа має бути місцем безпеки. Наразі в області роблять усе можливе, аби на Сумщині переважна більшість закладів освіти відповідала всім відповідним вимогам.

У відомстві повідомляють, що фахівці ДСНС вже обстежили 96%  захисних споруд.

Також стало відомо, що 44 укриття  в закладах освіти Сумщини  повністю готові до використання за призначенням. Позитивні висновки отримали і 107 споруд подвійного призначення і найпростіших укриттів.

Триває робота по усуненню зазначених недоліків.

Опитування батьків школярів Сумщини показало, що 53% виступають за очне навчання.

Це високий рівень довіри і водночас велика відповідальність.

Рішення про відкриття буде прийматись по кожному закладу освіти окремо.

Крім того, в області розробляють варіанти змішаної форми навчання: онлайн/офлайн, позмінно з урахуванням місткості укриттів.

Тобто, одночасно в школі чи садочку перебуватиме рівно та кількість людей, яку зможе вмістити укриття, згідно з нормативами.

Виключно у форматі  онлайн будуть проводитись заняття в школах, які розташовані у 25-кілометровій прикордонній зоні, або у громадах, де ведуться бойові дії.

Для всіх діточок, які першого вересня з тих чи інших причин не зможуть сісти за шкільну парту, на базі Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих і творчо обдарованих дітей, розпочне роботу дистанційна школа.

Уроки проводитимуть найкращі фахівці області.

«Освіта – міцний фундамент успішного майбутнього. І наші діти мають отримати максимум можливостей для її здобуття. А дистанційна освіта має бути якісною і не поступатися офлайн заняттям», – зауважує Дмитро Живицький.

Підписуйтесь на нас у Telegram