В ОВА обговорили питання щодо якості води та збереження довкілля у Конотопі

Влада, Екологія | 16:41, 9.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови Сумської ОВА Олена БОЙКО провела нараду щодо вирішення проблемних питань для продовження дії спецдозволу на користування надрами для Комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Конотоп

За її словами, питання комплексне і непросте. Адже воно включає не лише необхідність стабільної роботи підприємства щодо водозабезпечення і водовідведення у громаді Конотопа, а й вирішення екологічних проблем, які виникають через вичерпаність ресурсу очисних споруд.

Разом із представниками громади міста, профільних обласних структур обговорили першочергові кроки, які дозволять підприємству критичної інфраструктури вистояти і в умовах війни забезпечити людей послугами, та перспективи подальшого розвитку і модернізації на об’єкті.

«Є спільне бачення і порозуміння з владою Конотопа та керівництвом КП ВУВКГ, для яких зараз першочерговим кроком є підготовка необхідної і актуальної ПКД щодо комплексної реконструкції очисних споруд для подальшої роботи. Обговорили також можливість та умови включення проекту до переліку об’єктів, які можуть бути реалізовані за участі новоствореного Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України за рахунок коштів міжнародних донорів», – зазначила Олена Бойко.

Присутні домовилися поетапно вирішувати дане питання, що дозволить забезпечити жителів Конотопа якісною водою та дотримуватися вимог щодо збереження екології.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: