В Конотопі зроблено понад 60 тисячу щеплень від COVID-19

КОРОНАВІРУС | 13:00, 12.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

За період військової  агресії відбулося  різке зменшення захворівших на коронавірусну  інфекцію, дана тенденція зберігається і до теперішнього часу. В березні місяці   по місту зареєстровано – 63 випадки, в квітні – 3 випадків і в травні -34 випадки, аналогічна ситуація відбувалась і серед мешканців сільської місцевості,  відповідно березнень – 31випадок, квітень  -13 випадків,  травень -14випадків.

Зменшення числа захворілих в поточному році пов’язане із зниженням кількості звернень населення за медичною допомогою до лікувальної мережі. Реєструвалися переважно випадки,  пов’язані з госпіталізацією або більш тяжким перебігом хвороби.

З початку військових дій із –за порушення транспортних  зв’язків  з обласним центром доставка біологічного матеріалу  для дослідження методом ПЛР не проводилась з 24 лютого  по 5 квітня. Діагнози на коронавірусну хворобу в лікувальних закладах проводились за результатами швидких тестів на визначення антигену SARS  COV-2.  З 5 квітня  поновлена доставка  біологічного матеріалу від хворих  для дослідження методом ПЛР до вірусологічної лаборатрії Державної Установи «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб міністерства охорони здоров’я України».

В лікувальних закладах міста  та медичних закладах  територіальних громад Конотопського району продовжується проведення щеплень населенню  проти коронавірусної хвороби Covid -19.

По місту  згідно плану щеплено – 61759 осіб  або 66,2%, серед мешканців  сільської місцевості вакциновано -18540 або 84,5%.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: