В бюджеті Конотопа немає коштів, щоб в достатній кількості купити пальне для подачі води людям, – Семеніхін
Поділитися в
Копіювати посилання

Нагадаємо вночі ворог атакував Конотоп 10-ма шахедами. В місті є значні руйнування, постраждали люди.
«Постраждалі – стан стабільний. Здебільшого це люди, які отримали осколкове поранення, за виключенням однієї людини», – повідомив міський голова Артем Семеніхін.
БпЛА знищив трамвайну колію і пошкодив декілька будинків. На даний момент в місті відсутня електроенергія.
«Проводяться роботи всі, які можна проводити. Сьогодні відбудеться сесія міської ради. Не знаю з чого ми будемо шукали кошти, але нам потрібно терміново виділити гроші на обстеження технічного стану будинків, тому що ми не знаємо чи можна тут замінювати вікна і взагалі пускати людей. Коштів допомогти людям немає ні копійки. Не має коштів, щоб купити солярку на водоканал, щоб людям воду дати в достатній кількості», – повідомив мер.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram