Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті
Суспільство | 16:09, 24.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Відтепер їх використовуватимуть щодня о 09:00 для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання та під час всеукраїнської акції «Запали свічку», яка щороку проходить у четверту суботу листопада на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років. Про це повідомила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
“Формуємо нову культуру пам’яті. Щоденна хвилина мовчання — важлива її складова і прояв нашої поваги до полеглих Захисників і Захисниць, цивільних громадян”.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram