Університет третього віку Конотопського терцентру отримав меблі від ПРООН

Суспільство | 10:13, 18.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

«Університет третього віку», що діє в Територіальному центрі соціального обслуговування Конотопської міської ради, отримав від ПРООН повний комплект меблів для організації простору: столи, стільці, шафи тощо, інформує Конотопська міська рада.

У приміщенні територіального центру, де функціонує «Університет»,    виконані ремонтні роботи, вже встановили меблі, а найближчим часом від ПРООН ще надійде обладнання, гаджети та комп’ютерна техніка.

Довідково: Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: