Укрпошта змінює формат роботи: у селах працюватимуть пересувні відділення

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив директор Сумської філії АТ «Укрпошта» В’ячеслав Маринич, проект «Пересувне відділення АТ« Укрпошта» передбачає зміну формату роботи відділень поштового зв’язку. У сільській місцевості частина стаціонарних нерентабельних поштових відділень замінять пересувні пункти з мобільними бригадами, до складу яких входитимуть начальник відділення, водій-супроводжуючий і листоноша. У селах з великою завантаженістю пошти будуть додатково працювати листоноші, щоб забезпечити місцевих жителів повним і своєчасним сервісом.

Через скорочення населення в сільській місцевості завантаженість відділень поштового зв’язку низька, майже всі відділення потребують ремонту. Відсутні комп’ютери, техоснащення і зв’язок, більшість співробітників працює на 0,5 ставки з низькою зарплатою. Все це призводить до низької якості послуг і нерентабельність АТ «Укрпошта, – зазначив В. Маринич. – Впровадження цього проекту не обмежує кількість послуг, що надаються населенню, а навпаки призведе до розширення спектра послуг в селі (доставка ліків, можливість замовлення товарів за каталогом з інтернет-магазинів, оплата комунпослуг) і поліпшенню умов праці і зарплати для працівників компанії.

Передбачено створити 9 базових центрів і 86 пересувних відділень, які охоплять всю територію Сумської області. З 1 жовтня вже почали діяти два центри в м Тростянець та м Лебедин, які будуть обслуговувати південну частину області. З 1 листопада почнуть роботу центри в м.Суми та смт Недригайлів. З 1 грудня – центри в містах Ромни, Конотоп, Путивль, Шостка і Ямпіль. Громади повинні забезпечити приміщення для організації точок присутності відділень «Укрпошти» (в сільраді, клубі), поширити інформацію про нові графіки роботи в населених пунктах і т.д.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: