Український виробник агротехніки винайшов унікальний агрегат і отримав на нього патент США

Аграрний сектор | 15:21, 30.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Запорізька компанія «Агросепмаш» зареєструвала свій винахід у патентній палаті США. Українцям дали позитивну відповідь після трьох років найретельніших перевірок за різними критеріями, повідомляє Еспресо з посиланням на Дніпро Регіон.

Йдеться про аеродинамічний сепаратор серії «Профі» з додатковими опціями. Цей агрегат, раніше запатентований в Україні, 3 роки перевіряли в Штатах на патентоспроможність, винахідницький рівень, новизну, промислову застосовність і енергоефективність. Як результат, компанія «Агросепмаш» із Запоріжжя отримала довгоочікуваний патент.

Аеродинамічний сепаратор з нагнітальним пристроєм повітряного потоку є розробкою конструкторського бюро «Агросепмаш». До власних розробок компанії відноситься і вся лінійка зерноочисного обладнання: аеродинамічні, барабанні сепаратори, плоскорешітні скальператори і повітроочисні комплекси. У сепараторах запорізького виробника використовується унікальний імпеллерний нагнітач, який дозволяє створювати рівномірний потік повітря по всьому перетину камери сепарації.

Ноу-хау запорізьких інженерів має ряд переваг перед конкурентами. Це низьке енергоспоживання, висока якість ступеня очищення і сортування матеріалів, а також багатофункціональність. Сепаратор працює як із зерновими культурами, так і з вугіллям, зернами кави, гранулами туалету для тварин та ін. Також він перевершує агрегати інших виробників по продуктивності, але при цьому коштує дешевше.

Довідка. Компанія із Запоріжжя «Агросепмаш» випускає аеродинамічні сепаратори другого покоління, призначені для очищення матеріалів від будь-якого виду сміття, а також калібрування насіння і різних неорганічних матеріалів. Сепаратор «ІСМ» серії «Профі», який отримав американський патент, спроектований за модульним принципом і може комплектуватися додатковими опціями: уловлювачем легкої фракції, повітроочисним комплексом і плоскорешітним скальператором.

ТМ «Агросепмаш» за 9 років на ринку агротехніки зарекомендувала себе не тільки в Україні, але і в більш ніж 25 країнах по всьому світу. А відтепер підтвердила свій статус і в Північній Америці.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: