Україна повністю замінує кордон із Росією та Білоруссю і розширить смугу мінно-вибухових загороджень до 2 км

Кордон | 18:22, 25.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Смугу вздовж українського кордону з Росією та Білоруссю буде розширено до двох кілометрів та заміновано. Йдеться про спорудження додаткової смуги мінно-вибухових загороджень.

Як повідомила в Телеграмі Державна прикордонна служба України, ця зміна передбачена законом.

24 лютого Верховною Радою ухвалено документ, що має назву «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту державного кордону».

«Це практично буде замінована територія», – ідеться в повідомленні прикордонників.

З метою безпеки також встановлюється спеціальний прикордонний режим заборони вільного в’їзду, перебування, проживання, пересування осіб, які не пов’язані з обороною чи охороною державного кордону України.

Варто зазначити, що подібні заходи безпеки вже були раніше застосовані вздовж українсько-російського та українсько-білоруського кордону, проте законопроект №7475 фактично розширює зону, яка буде замінована.

У ДПСУ наголосили, що ухвалений закон дозволить врегулювати питання залучення Збройних Сил України, Національної гвардії та Національної поліції до виконання завдань з охорони державного кордону. Крім того, визначено місце прикордонників у загальній системі Сил оборони під час воєнного стану.

До речі, протяжність українсько-російського кордону становить 2295 кілометрів, а українсько-білоруського – 1084 кілометри. З РФ межують Сумська, Чернігівська, Харківська, Донецька та Луганська області, а з Білоруссю – Волинська, Рівненська, Житомирська, Київська та Чернігівська області.

 

Shostka.info

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: