«Україна починається з рідного краю»: Конотоп взяв участь у обласному квесті

Дозвілля, Конкурс | 15:48, 27.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

З нагоди Дня молоді 27 червня  у шести містах Сумщини проходив квест «Україна починається з рідного краю». Переможці отримають круті призи: три Iphone 11, 15 000 та 10 000 гривень за зайняті 1, 2 та 3 місця в інтелектуальних змаганнях. Ініціатором та організатором квесту виступила ГО «НАШ КРАЙ – Сумщина». Право на перемогу в цей день виборюють учасники з Конотопа, Сум, Шостки, Ромнів, Глухова та Охтирки.

Участь у квесті брали ті, хто попередньо зареєструвався. Проходив він одночасно в шести містах Сумської області. У Конотопі квест стартував в районі «Сім вітрів». Далі  учасники команди побували на 10 станціях, де на них чекали різні завдання. Їх тематика пов’язана із знанням історії Конотопа та визначних місць, розташованих у ньому.

За словами організаторів, запитання не складні для тих, хто знає та любить своє місто. Учасникам дуже знадобилась кмітливість та швидкість у розв’язанні задач. Відповідь на кожне із запитань квесту вносилось на відповідний сайт, а тому наявність гаджету з доступом до мережі Інтернет була обов’язковою умовою участі в квесті.

Андрій Андрущенко – мешканець с. Шаповалівка Конотопського району. Місто знає непогано, бо вже два роки навчається тут у Класичному фаховому коледжі СумДУ. Перемога для нього – не головне, хоч опинитися в числі переможців Андрій не проти. Каже, що подібні квести на знання історії для нього дуже цікаві. Адже це можливість не стільки перевірити свої знання, скільки розширити їх, більше дізнавшись про місто, в якому проходять його студентські роки.

Команда Конотопа зайняла 4 місце з результатом 1:32:31.

Остаточні підсумки квесту «Україна починається з рідного краю» підведуть після Дня молоді. Переможці будуть запрошені до Сум, де і будуть вручені грошові призи в розмірі 10 000 та 15 000 гривень, а також головний приз – Iphone 11.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: