Учні Конотопської дитячої музичної школи №1 підкорили два всеукраїнські конкурси
Поділитися в
Копіювати посилання

Учні Комунального закладу «Конотопська дитяча музична школа №1» продовжують гідно представляти свій навчальний заклад на престижних всеукраїнських мистецьких конкурсах.
На Третьому відкритому всеукраїнському конкурсі виконавців на класичній гітарі пам’яті А.К. Ворохобіна, який відбувся в місті Одеса, учень школи Денис Авраменко здобув диплом лауреата ІІІ ступеня. Підготувала юного музиканта викладач Наталія Короленко.
На IV Всеукраїнському відкритому конкурсі бандуристів «Живі струни» в місті Рівне Софія Заєць стала лауреатом ІІ ступеня. До успішного виступу ученицю підготували викладач Наталія Короленко та концертмейстер Катерина Рахімова.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram