Учні конотопської дитячої музичної школи №1 – переможці міжнародного конкурсу мистецтв
Поділитися в
Копіювати посилання

На ІІ Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Хіт-парад талантів» (м. Київ) в номінації «Фортепіано» фортепіанні дуети у складі Діани Горбенко та Анни Новікової, Софії Каленської та Олександри Мисник отримали дипломи лауреатів Першої премії (викладачі Тетяна Макарчук, Оксана Дворянкіна), в номінації «Естрадний вокал» Анастасія Герцовська – диплом лауреата Першої премії (викладач Тетяна Цимбал), в номінації «Народні інструменти» Денис Авраменко – диплом лауреата Першої премії (викладач Наталія Короленко), Софія Заєць – диплом лауреата Першої премії (викладач Ангеліна Дудка).
Про це повідомляє Конотопська дитяча музична школа №1

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram