У Водоканалі повідомили коли розпочне роботу фонтан в парку культури та відпочинку «Юність» та на площі Миру

Благоустрій | 19:00, 25.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Три фонтани, які є в нашому місті, в цьому році були передані для обслуговування та експлуатації до КП Конотоп Водоканал, про це повідомляють на сторінці підприємства у фейсбук.

Так фонтан, що розташований на площі Миру (напроти буд. №4), та фонтан (на розі пр. Миру та вул. Шевченка) введено в експлуатацію КП ВУВКГ  з 20 травня 2022р .

«Маленький фонтанчик працює з початку сезону, а от  споруда фонтану, що розташована на площі Миру, виявилась непридатною для експлуатації в тому стані, в якому передана на баланс підприємства після зимового періоду, тому він зараз залишається в законсервованому стані  під захисним накриттям», – повідомляють на підприємстві.  

Зокрема при  його обстеженні було виявлено ряд серйозних несправностей, які потребують усунення,  зокрема має місце пошкодження як самого каркасу фонтану так і практично всієї системи трубопроводів, через яку здійснюється підвід та подача води. Працівники водоканалу зараз займаються вирішенням цих питань аби відремонтувати фонтан та запустити його в роботу, однак це потребує деякого часу та ресурсів.

Ще один фонтан в місті, який викликає зараз найбільшу зацікавленість серед мешканців, це фонтан в парку культури та відпочинку «Юність».

«Рішенням Виконавчого комітету Конотопської міської ради №133 від 13 червня 2022р. «Про передачу основних засобів» цей фонтан теж було передано  в господарське відання КП ВУВКГ. Його  прийнято на баланс підприємства та введено в експлуатацію. Фонтан  зараз розконсервовано, було проведено пробний запуск в роботу. В процесі пробної експлуатації було виявлено деякі незначні недоліки, що зараз усуваються. Ми плануємо, що протягом тижня всі недоліки в роботі фонтану буде усунуто, механізм експлуатації об’єкту буде відпрацьовано і фонтан в парку буде стабільно працювати на благо міської громади до кінця сезону», – зазначили у Водоканалі.

 

 

 

Джерело: Водоканал Конотоп

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: