У центрі Конотопа створювали оригами-бджіл
Суспільство | 10:30, 20.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У День пасічника, 19 серпня, на площі Миру була виведена нова порода бджіл – оригами-бджоли. Їх створювали діти під час творчої майстерки, розповіли у Конотопській міськійраді.
Захід провела Світлана Отич — майстриня любительського об’єднання «Скарби Конотопщини» міського центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» (керівник — Марина Ручиця).
Учасники не лише виготовили власних бджілок-оригамі — символів працьовитості та гармонії з природою, а й дізналися цікаві факти про роль бджіл в екосистемі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram