У терцентрі відкрилась колективна виставка громадської організації «Майстри Конотопа
Поділитися в
Копіювати посилання

Днями в територіальному центрі соціального обслуговування відкрилась колективна виставка громадської організації «Майстри Конотопа» (керівник Олена Ракітіна) «Єдність творчого натхнення з бажанням мирного життя», присвяченої Дню Незалежності України.
«Відвідувачі мали унікальну нагоду доторкнутися до справжніх скарбів народного мистецтва, помилуватися роботами, поспілкуватися з майстрами, дізнатися про секрети народної творчості та відчути духовний зв’язок із українськими традиціями. Кожна робота ( 21 майстер) – це не лише витвір мистецтва, а й частинка душі автора», – зазначили у Територіальному центрі соціального обслуговування.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram