У терцентрі відкрилась колективна виставка  громадської організації «Майстри Конотопа

Суспільство | 14:24, 26.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Днями в територіальному центрі соціального обслуговування відкрилась колективна виставка  громадської організації «Майстри Конотопа»  (керівник Олена Ракітіна) «Єдність творчого натхнення з бажанням мирного життя», присвяченої Дню Незалежності України.

«Відвідувачі мали унікальну нагоду доторкнутися до справжніх скарбів народного мистецтва, помилуватися роботами, поспілкуватися з майстрами, дізнатися про секрети народної творчості та відчути духовний зв’язок із українськими традиціями. Кожна робота ( 21 майстер) – це не лише витвір мистецтва, а й частинка душі автора», – зазначили у Територіальному центрі соціального обслуговування.

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: