У Шостці капітально відремонтують дитячий садок, а у Воронежі – завершать ремонт амбулаторії + Фото

 Поділитися

Поділитися в

У п’ятницю, 19 березня, народний депутат України Ігор МОЛОТОК зустрівся з колективом Воронізької амбулаторії, керівництвом Шосткинського управління освіти, дитячого садка «Казка» та батьками вихованців цього закладу дошкільної освіти.

Приводом для зустрічі стало обговорення ремонтних робіт, які планується розпочати найближчим часом в обох закладах.

Парламентарю, не дивлячись на значне скорочення фінансування проектів регіонального і соціально-економічного розвитку, вдалось залучити кошти на кілька об’єктів, в числі яких амбулаторія і садочок.

Варто зазначити, що дитсадок «Казка» – блочного типу зі старими, ще радянських часів вікнами і дверями. Тут виховується понад 150 малят. Це єдиний садочок у територіальній громаді, де створені групи для дітей з вадами зору.

«Казка» не знала капітального ремонту з часів свого заснування, а це вже більше сорока років.

Раніше ми допомагали частково відремонтувати дах, замінити вікно в одній з груп, вхідні двері, але звісно, цього було дуже замало. Радує, що тепер садочок буде повністю приведений до ладу і діткам буде затишно і комфортно, – зазначив Ігор МОЛОТОК.

Зокрема, планується утеплити будівлю, замінити всі вікна та двері, відремонтувати дах. Батьки також звернулись з проханням облаштувати і прилеглу територію, адже старе асфальтне покриття вже частково зруйнувалось і стало травмонебезпечним для дітей. Парламентар зазначив, що це питання також важливе і він буде працювати над його вирішенням.

У Воронізькій амбулаторії обслуговується близько п’яти тисяч жителів селища і навколишніх сіл. Медичний заклад також майже півстоліття не знав ремонту.

До мене надходило багато звернень від людей, медичних працівників з проханнями, хоча би замінити систему опалення, бо у приміщенні дуже холодно. Але було зрозуміло, що це не дасть бажаного ефекту, оскільки старі вікна і голі стіни вже не здатні втримати тепло. Тож вирішити діяти комплексно, – сказав парламентар.

У 2019 році, завдяки Ігорю МОЛОТКУ, з держбюджета було залучено кошти, за які проведено ремонт покрівлі, утеплення будівлі, заміну систему опалення, всіх вікон та дверей, а також відремонтовано кабінети на другому поверсі.

Цьогоріч ремонт у лікарні, за умови своєчасного надходження коштів, планують завершити. А саме, привести до ладу перший поверх.

Парламентар повідомив, що в найближчих планах ще і ремонт дороги Шостка-Клишки, об’їзної Шостки – через провулок Чехова у Локотському мікрорайоні, облаштування тротуару і велосипедної доріжки від мікрорайону Капсуль до села Миронівки.

Ефективна робота можлива лише за умови об’єднання зусиль. Я завжди відчуваю підтримку земляків, а отже, переконаний, що все заплановане вдасться втілити в життя, – зазначив парламентар.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: