У Сеймі знову фіксують мор риби

Суспільство | 19:11, 7.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У районі населеного пункту Бояро-Лежачі, на жаль, знову фіксується мор риби. Відповідні служби повідомлені, проінформував Путивльський міський голова Костянтин Гаврильчук.

«Шановні жителі, утримайтеся від купання в річці, вживання річкової риби, напування худоби та використання в господарсько-побутовій діяльності води з річки. Намагайтеся дотримуватися рекомендацій задля збереження свого здоров’я до моменту, поки аналізи води будуть відповідати нормам», – зазначив очільник Путивльської громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: