У приймальні міського голови Артема Семеніхіна засвітили вогонь добра

Духовність, Місто | 10:23, 21.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

20 грудня представники Конотопської скаутської організації «Пласт» на чолі з настоятелем Свято-Миколаївського храму села Підлипне, сеньйором праці «Пласту» (курінь «Сіроманці») Ігорем ШЕМЯКОВИМ передали Артему СЕМЕНІХІНУ вогонь з самого Вифлеєму, де народився Ісус Христос. Щоб дістатися до Конотопа, цей Вогонь здолав тисячі кілометрів – його несли, він їхав потягом, летів на літаку, і тепер своїм цілющим світлом любові буде осявати оселі конотопців.
Приймальня міського голови також сповнилась благодатним сяйвом на майбутні добрі справи у прийдешньому новому році задля розвитку Конотопської громади.
А.Семеніхін подякував натхненникам з «Пласту», висловлюючи свою радість, що така патріотична організація нарешті повнокровно запрацювала у нашому місті.
Міський голова пообіцяв в усьому сприяти скаутській організації, подбати про окреме приміщення для розташування осередку. Натомість, від пластунів він узяв обіцянку – працювати над збереженням традиційних сімейних цінностей у нашій громаді, над поширенням ідей патріотизму, любові до рідної землі; сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню конотопської молоді на засадах християнської моралі.
Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)
Джерело: сторінка КМР у мережі Фейсбук

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: