У Попівській громаді відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню Незалежності України

Спорт | 12:01, 25.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

У змаганнях взяли участь команди с. Великий Самбір, «Локомотив» (м. Конотоп) та «Ветеран Конотопщини», повідомили у Попівській сільській раді.

Перед початком змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які віддали життя за незалежність України.

За результатами ігор:

«Великий Самбір» – «Ветеран Конотопщини» – 2:0

«Локомотив» – «Ветеран Конотопщини» – 2:1

«Локомотив» – «Великий Самбір» – 2:1

Перемогу у турнірі здобула команда «Локомотив». Друге місце посіла команда с. Великий Самбір, а третє – «Ветеран Конотопщини».

Переможцям вручено кубок, призерам – грамоти голови громади Анатолія БОЯРЧУКА. Також визначено кращих гравців у кожній команді, які отримали індивідуальні призи:

О. Калюжний – «Локомотив»

С. Суховєєв – «Великий Самбір»

А. Пруднік – «Ветеран Конотопщини»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: