У Попівській громаді відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню Незалежності України
Поділитися в
Копіювати посилання

У змаганнях взяли участь команди с. Великий Самбір, «Локомотив» (м. Конотоп) та «Ветеран Конотопщини», повідомили у Попівській сільській раді.
Перед початком змагань учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які віддали життя за незалежність України.

За результатами ігор:
«Великий Самбір» – «Ветеран Конотопщини» – 2:0
«Локомотив» – «Ветеран Конотопщини» – 2:1
«Локомотив» – «Великий Самбір» – 2:1
Перемогу у турнірі здобула команда «Локомотив». Друге місце посіла команда с. Великий Самбір, а третє – «Ветеран Конотопщини».

Переможцям вручено кубок, призерам – грамоти голови громади Анатолія БОЯРЧУКА. Також визначено кращих гравців у кожній команді, які отримали індивідуальні призи:
О. Калюжний – «Локомотив»
С. Суховєєв – «Великий Самбір»
А. Пруднік – «Ветеран Конотопщини»

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Підписуйтесь на нас у Telegram