У Підлипному батьки полеглого захисника Павла Васильця облаштували майданчик для відпочинку

Суспільство | 14:44, 20.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно біля Дейнеківського ставу в селі Підлипне з’явилася нова локація для відпочинку дітей та дорослих. ЇЇ облаштували  батьки воїна в пам’ять про загиблого сина Павла Васильця, який віддав своє життя за незалежність нашої України, повідомляє Конотопська міська рада.

Біля цієї водойми полюбляють відпочивати як мешканці села, так і конотопці. Тож відтепер перебування тут є більш комфортним, адже створено простір, де можна проводити час на свіжому повітрі й милуватися мальовничим краєвидом озера: дві лави – гойдалки з навісом, дитяча ігрова гірка, урни для сміття.

Особливого значення цьому місцю надає пам’ятний знак у формі щита з тризубом. Він нагадує кожному відвідувачу про мужність воїна, уродженця Підлипного, прикордонника, який загинув у російсько-український війні, захищаючи рідну Сумщину.

Роботи щодо оснащення майданчика тривають. Найближчим часом він буде доповнений спортивним обладнанням.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: